גזענות וגזענות, וגזענות גזענות מתי זה להפסיק?


גזענות וגזענות, וגזענות גזענות מתי זה להפסיק? כל יום נראה כי אדם אחר היא גזענית או וגזענות התבטאויות מישהו. מדוע אנשים אלה בעיה כזאת גזענית או הצהרות bigot? לאחר מכן רגעים או מעט מאוחר יותר הם לנסות להאריך את הצהרת ולאחר מכן הם רוצים לפרסם הודעה כי אני מצטער. אני מאמין לפני ביצוע כגון גזענית או הצהרות bigot היית וחשבתי על מה אתם הולכים לומר לפני שביצעת את הצהרת במקום הראשון.

כי הוא מאוחר מדי פעם יש לך את דוח bigot גזענית או בעיה בדוחות אלה על Facebook או Twitter. הם יש בעולם כולו כדי להקשיב או לקרוא את כל אודות. אתה לא יכול לומר אני מצטער ולאחר מכן. אני מתכוון תוכל לומר לך מצטערים, אבל מי מאמין לך פעם את הסוס הוא של אסם קשה כדי להגיע אל-over. אומר אני מצטער לא תסייע לך כעת. כתבי הקודש כי מה יצא גבר או אישה נתעלם מהסבל אותם כי הוא מגיע מכל הלב.       

נוסעים המעוניינים להפוך גזענית או הצהרות bigot אלה כאשר הם תפסו או התקשר כדי לענות על התנהגות גזענית תמיד לנסות לומר אני לא גזענית יש לי ידידים רבים של הגזע מה יש להם רק השפיל. הם היו אומרים לשאול את כל החברים שלי, מי יודע אותי; הם יודעים כי אני לא גזענית או bigot. בסדר, אם אתה לא גזעני או bigot, אז מדוע הייתה להפוך את גזענית או הצהרת bigot במקום הראשון ? מדוע אלה סוגים של הצהרות לצאת את הפה שלך? אתה זקוק כדי לחפש את עצמכם מראה שאל את עצמך למה אני להפוך את הצהרת ומה יכול לבצע?     

אם סוגים אלה של גזענית או הצהרות bigot מגיעים בלב שלך ולאחר מכן גזענית או וגזענות זה מעוגן את רכיבי הליבה סיבים כמו אדם. מה קורה לנו אנשים, שיש לנו כל כך הרבה שונאים זה את זה? אנחנו לא נולדה היות תוכני שטנה. כך גזענית אלה הן הצהרות bigot ולגרום לנו יש רגשות של שנאה כלפי אחד אחר. אנחנו היות לימד גזענית אלה התנהגויות bigot בבית, שלנו או את ההורים או הם היות למדנו מניסיונם של עמותות עם חברים מחוץ לבית בלבד ההורים שלך? אנחנו צריכים להגיע אחיזה גזענית או bigot אלה עמדות לפני הוא מוביל אותנו לתוך יותר חושך כלפי זה ולאחר מכן לא יהיה אבל ההרס של עצמנו.           

הגזענות והאפליה מה הם באמת מתכוון, אולי אנו לא מבינים את המשמעויות ואת זה יכול להיות הסיבה שאנחנו ליפול לתוך מלכודות אלה של גזעניות או הצהרות bigot כי אנחנו לא מבינים מה משמעותם. בסדר, אני הולך להגדיר את הגזענות והאפליה כך אנחנו יכולים לפחות יש הבנה בסיסית ולאחר מכן אנו יכולים לקוות להתקדם מכאן.

זה מה דנ מילון של הברית מה הגזענות היא;

1.   על האמונה כי race הוא ראשית determinant של האדם ועל וקיבולת תכוות הבדלים בין גזעית לייצר עליונות בלתי מסוים של הגזע

2.  A :  דוקטרינה או תוכנית פוליטית מבוססת על ההנחה של גזענות מתוכנן כדי לבצע את עקרונות

3.  B :  פוליטית או מערכת חברתית שנוסדה על גזענות

4.  C : prejudice או אפליה גזעית

 

עכשיו בואו לראות מה דנ מילון של לומר על וגזענות;

 

אדם הוגן, בחום האהבות והשנאות אנשים אחרים, רעיונות ועוד

 אדם bigoted; במיוחד

 מי ששונא או מסרב לקבל את חברי קבוצה מסוימת (כגון גזעית או דתית קבוצה)

          כפי שאתה יכול לקרוא מעל מה גזענות או וגזענות היא אודות, שלך היא האמונה כי את המרוץ הוא הסיבה או בעיה או מידת (גורם היא שורש  הבעיה שלך), כי אתה מאמין כי אתה יותר טוב מדרגת אחרים בבני אדם שאינם כמוך. זה לא משהו סמכות איהרטית או חשיבה טבעי או באמונה. גזענות או וגזענות הוא לימד על-ידי מי שמאמין האידיאולוגיה ואת זה אתה מקבל כלי זה טירוף. 

 

של אמריקה יש לנו כל כך הרבה אנשים הם הרעים והם  שכנע בקלות כדי ירידה לכל דבר כי הם חושבים עלול להישמע סביר.  אני לא יודע איך אתה יכול להאמין או לחשוב כי גזענות או וגזענות סביר, אך יש לנו אנשים כך הרבה אנשים חושבים כך. המנהיגים שלנו או מניח את המנהיגים הם galvanize לסוג זה של התנהגות כדי להשיג את המטרה של אנשים מובילים כדי להצביע או בצע אותם למרות שהם יודעים את סוג זה של התנהגות וגזענות גזענית או מזיק כל האמריקנים.

 

 

 

 אלה אמורות להיות מנהיגים רשאים ותן הגזענות והאפליה כדי לחלק את האומה. עכשיו שיש להם להשיג את יעדיהם להוביל את כל האמריקנים, הם רוצים לבוא יחד כדי להפיק תועלת שלהם.   צומחים הייתי תמיד לימד כי יש שלושה דברים אין לך לשחק עם או לקחת בקלות ובאלגנטיות הם;

1.      דת

2.      פוליטיקה 

3.      גזע

אלה הם שלושת אין לך לא קלות.   אלה שלושת נושאי דת, פוליטיקה, מירוץ הרסו את חייהם של רבים מלחמות רבות נגד האומות המאוחדות נגד האומות.

Most Viewed
How To Become A Registered Nurse

How To Become A Registered Nurse

Man Holding Seeds in his hand

Man Holding Seeds in his hand


Random Collection
Business Photo of Downtown LA

Business Photo of Downtown LA

Sports en Amérique

Sports en Amérique

Dolby Theatre

Dolby Theatre

Universal City

Universal City

Presedintele alege Domnul Trump

Presedintele alege Domnul Trump

Ethics Trust Honesty

Ethics Trust Honesty

Grauman's Chinese Theatre

Grauman's Chinese Theatre

Huntington Beach Vehicle Rentals

Huntington Beach Vehicle Rentals

Man's face obscured with a woman's face side view

Man's face obscured with a woman's face side view

Shipping Freight San Francisco Bay

Shipping Freight San Francisco Bay

Lawsuits

Lawsuits

San Francisco Powell Street

San Francisco Powell Street

Reality T.V.

Reality T.V.

Trending Now