Расизм фанатизм, фанатизм расизму, коли вона зупинки?


Расизм фанатизм, фанатизм расизму, коли вона зупинки? Щодня, схоже, інша людина робить расистські або фанатизм заяви про те, що хтось. Чому б ці люди видавати такі расистські чи bigot звітність? Потім моментах або трохи пізніше вони намагаються втягнути і і зніміть заяву, а потім вони хочуть заяву, що вибач. Я вважаю, перш ніж робити такі расистські чи bigot заяви ви б думала про те, що ви збиралися сказати перед зробив заяву на першому місці.

Бо це занадто пізно після того, як ви зробили расистські чи bigot заяву і питання ці заяви на Facebook чи Twitter. Вони там для світу, щоб послухати або читати . Вам не можу сказати вибачте . Я маю на увазі можна стверджувати, що ви вибачте, але хто тобі повірить тільки-но коні - з комори важко отримати робити. Кажуть вибач не зможуть вам допомогти. Ні писані державного, що виходить з чоловіком або жінкою дефіле, оскільки вона надходить від душі.        

Тих людей, які роблять ці расистські чи bigot заяви, коли вони потрапили або назвати відповідати за свої расистські поведінки завжди намагаюся сказати, я не расистські у мене багато друзів, уникаючи будь -яких виборах вони тільки його треба опустити. Вони скажуть задати всі мої друзі, які знають мене - вони знають, що я не расистські чи bigot. Добре, якщо ви не є варшавська чи bigot, то чому б расистського або bigot заяву в першу чергу? Чому б тих видів звітності виходять з ваших вуст? Потрібно дивитися себе в дзеркало і попросив себе, чому я так думаю, що б це зробити?           

Якщо ці види расистські чи bigot заяви, які надходять із серцем потім расистські або фанатизм закріпився в основній елементів і клітковини як особистість. Те, що відбувається з нами, як люди, що нас так сильно ненавидіти один за одного? Ми були не народжуються, гірше. Таким чином, ці расистських і bigot заяви викликають нас остогидлі почуттів і ставлення один до одного. Ми викладають ці расистських і bigot поведінку в домашніх умовах, від наших або ваші батьки або ж вони, будучи дізналися від асоціацій із друзями за межами дому від ваших батьків? Нам потрібно закріпитися на цих расистські чи bigot ставлення до неї приводить нас до більшого, мороку по відношенню один до одного, а потім буде не вихід, але знищення себе. 

 

 

Расизм та фанатизм чого вони насправді означають, можливо ми не розумів значень, і це може стати причиною ми потрапляємо у цих пасток виготовлення расистські чи bigot заяви, оскільки ми не розуміє, про що йдеться. Гаразд, я збираюся визначитися з расизмом та фанатизм, щоб ми могли мати принаймні на базовому рівні, то можна сподіватися рухатися вперед.

Це те, що анотація визначається словник держав, що расизм;

1.   Повір'я, що race є первинним determinant людських рис і потужності, расової відмінності виробляють невід'єрських певного роду

2.  A :  це вчення або політичні програми базується на припущенні, пов'язані з проявом расизму та розроблений для виконання своїх принципів

3.  B:  політичні або соціальної системи, заснованої на расизму

4.  C :  расову prejudice або дискримінації

 

Тепер давайте подивимося, що анотація визначається словник, говорити про фанатизм;

 

Людина, яка твердо і незаслужено антипатії інших людей, ідей і т.д.

 bigoted особи; особливо

 той, хто ненавидить або відмовляється прийняти членів певної групи (наприклад, расової або релігійної групи)

          Як ви можете прочитати над чим расизму або фанатизм, це ваша віра в те, що ваша гонка є причиною або випуску або визначальних (фактор, на який першопричиною  проблему), тому що ви вважаєте, що ви краще і перевершує інші люди, які не люблять себе. Це не є чимось вродженими або природного мислення або вірити. Расизм або фанатизм викладається на кого-небудь, хто вірить у цій ідеології і ви судна отримання це божевілля. 

 

В Америці в нас так багато людей, які прихильників і вони легко переконати падають нічого такого, що вони думають може звучать обгрунтованими.  Я не знаю, як можна вірити чи думають, що прояви расизму та нетерпимості є доцільним, але ми люди так багато людей, які мислять так. Наші лідери чи припустимо бути лідерами вони пожвавленню цей тип поведінки для досягнення своєї мети провідних голосувати чи їх виконувати, хоча вони знають, що цей вид расистські або фанатизм поведінки шкідливо для всіх американців.

 

 

 

 Ці повинен бути лідерами дозволили і дайте расизму та нетерпимості розділити цей народ. Тепер, коли вони досягли своєї мети приведе, вони хочуть всі американці зібратися на свою користь.   Подорослішавши, я завжди був настільки привчили до того, що є три речі ви не зіграє з або взяти злегка і вони;

1.      Релігія

2.      Політика 

3.      Гонки

Ці три немає, ви не будете приймати злегка.   Ці три питання релігії, політиці та перегонів мають зруйнувалися багато життів у багатьох воєн проти ООН проти народів. 

Most Viewed
How To Become A Registered Nurse

How To Become A Registered Nurse

Man Holding Seeds in his hand

Man Holding Seeds in his hand


Random Collection
Cable Cars

Cable Cars

Fort Mason Center San Francisco

Fort Mason Center San Francisco

News

News

種族歧視鼓動偏執、鼓動偏執種族歧視何時才會停止 ?

種族歧視鼓動偏執、鼓動偏執種族歧視何時才會停..

Pigs On My Farm

Pigs On My Farm

Hilly Streets San Francisco

Hilly Streets San Francisco

Parking Lot Getting Full

Parking Lot Getting Full

Looking Inside California Pizza Kitchen

Looking Inside California Pizza Kitchen

Lifeguard Check on People

Lifeguard Check on People

Victoria Gardens Out doors Mall

Victoria Gardens Out doors Mall

Time More Powerful Than Money

Time More Powerful Than Money

Character

Character

Car

Car

Trending Now