Мораль


Ну, чорт ми прокидаємося на новий день і американський народ нового президента Сполучених Штатів Америки. Найбільш влади людину на планеті земля принаймні про це ми вважаємо, яким він є. Маючи моралі чи норм поведінки, що й відокремлена Сполучені Штати над іншими країнами. Інших народів хотіли мода свого народу після Сполучених Штатах Америки. Тому вони вважають, що ми хотіли б з ними боротися за прийнятного манері. Ні дурнішого або негідною поведінкою інших країн могли розраховувати на Сполучені Штати Америки, щиру й чесну Клодет з видатними громадян. Це те, що нас роз'з інших країн та 254,42 чудово, наші прийнятним і шанобливо поведінку по відношенню до інших.  

Є мораль людину норм поведінки. Робимо це право розглядати і знати, що це вважають прийнятним і не прийнятні поведінки. У фільмі обличчя зі шрамом з Аль Пачіно, сцени, коли він був у ресторані говорити про це поганим. Аль Пачіно заявив: "Я завжди кажу правду, навіть, чому я збрехала'. Це те, що ми з нашою новою складенню присяги новообраним президентом України.  Мораль, мораль моралі.    

Я думав, коли потрібно зростати на вищу посаду в землю, Президент Сполучених Штатів Америки, ви повинні були добре велику моральну характер. Наприклад; Щонайкращими, не двічі язикаті Прибиральниці, не жадібний, передані вульгарних грошових знаків, не slanderers, тверезій пам'яті, вірних у всьому, чоловіка до однієї дружини, чисте сумління і викладання рішення своїх дітей. Такі риси характеру, хорошого керівника. Хтось, скажіть, будь ласка, як ми приймаємо щось менше, ніж це?

Наскільки потужним впав, ми демонструємо неприйнятним поведінку по відношенню один до одного. Ми тарній викрадають, дурити і вбивати один одного на щоденній основі. Ми надаємо страшні приклади для наших дітей, а потім нам не зрозуміло, чому вони відчувають важкі часи лікування їх дотримуватися друзів з повагою. 

Що сталося з девіз добру книжку застеріг усіх нас? Ви читаєте святого письма Лука 3:31 - іншим, як би вам цього їм'. нашої країни моралі вже впродовж кіль-вниз до сих пір Джордж Буш і Ал Гор боролися стати президентом Сполучених Штатів Америки. Було всього ворожнечі назустріч один одному і демократичної партії проти республіканська партія, Українська консервативно-республіканська партія не любить втрати.

Схоже з цього моменту Сполучених Штатів Америки моралі побудовано все про місцеве самоврядування. Отримати стільки, скільки ви можете і неважливо, скільки тобі досягти, який ви бажаєте досягти. Ви можете лягти, красти, дурити і взяти від когось і люди тебе прославим для ведення неправильно. Ми створюємо телепередачі страшний поведінку людей напитися, маючи незаконного секс і ми виділяємо таку поведінку, як люди все чудово. Потім ми дивимося один на одного і дивуватися, чому ми ставимося до одного з презирством і вимовити неповагу. Потім ми хочемо запитати один одного що поганого?

 

 

Коли Президент Обама став президентом, Республіканська партія, Українська консервативно-республіканська партія, тільки стало не дозволити йому на другий термін. Вони не хочуть зробити те, що підходить американський народ, а лише турбує. Вони навіть не намагайтеся і працювати на порядок денний на користь всіх американців, оскільки це дозволить Президентові Обамі добре виглядати.

Вони хотіли його на провал на кожному кроці постарається та рекомендувати на благо людей. Вони також хочуть запитання іншим людям про ведення праворуч від неправильно. Американський народ просто спостерігала і подивився на їх поведінку в повсякденному житті, як вони затіяв, conned, й ошукана і не зробить роботу американського народу. Ці сенатори і Палати представників платять сотень тисяч доларів на рік. Вони поставили прецеденти про те, як поводитися погано і дивує, чому Америки людей роблять так само.

Якщо ви були погані моралі, тоді ви не годилася бути гарним або великим лідером нашої країни, ділових або ваших власних домашнім господарством. Бо, як може хтось з поганим моральних проводити привести його або її побутового, не кажучи вже про цілу націю, коли у вас поганий моралі чи етики, які некондиційні. Я вважав, що, моралі визначити, хто ви, аж до самого ядра вашого перебування. Гарний Господь, викладених у Святому Письмі, чесне ім'я краще за всіх багатством у світі. Я думаю, що американська люди забули про те, що Писання чи Америка вірить, що некондиційні моралі чи етика - це добре.

 Америка багато говорить зі своїми губами про те, як моральне, але наші серця і дії далекі від істини в 340 моральним країни. Просто подивіться на речі, які ми захоплюємося або поставити на телебаченні, розлучення, спить з багатьма людьми, лежачи, крадіжки, народити дітей позашлюбні діти всі ці речі ми спілкуємося як добрий за любов до грошей. Зараз в Америці все можливе, ми пішли далеко за межі, що розглядають морально правильний і ми не вдавалися до всяка нечисть діяти під сонцем. Моральна менш країна не має меж, ми продовжуємо закохуватися далі і далі до безодні.

Тоді нам не зрозуміло, чому так багато країн світу не поважати Америки, як вони це робили раніше. Бо в минулому ми дотримувались речей, які були морально правильний і прийнятними навіть до необхідне відстрочення власної країни. Ми робимо це, щоб довести свою точку зору, що морально правильний стало краще скористатися пощастило менше, і нам ще процвітати як нації. Потім Бог насправді благословляє Сполучених Штатів Америки через їх правильне поводження.

Most Viewed
How To Become A Registered Nurse

How To Become A Registered Nurse

Man Holding Seeds in his hand

Man Holding Seeds in his hand


Random Collection
Women or Ladies

Women or Ladies

Bull

Bull

Airplane flying over Forum

Airplane flying over Forum

Fisherman's Wharf San Francisco

Fisherman's Wharf San Francisco

Woman's Painting

Woman's Painting

How To Become Poor

How To Become Poor

Roman Ancient Statue

Roman Ancient Statue

Car Accident and Tow Truck

Car Accident and Tow Truck

Canon at Santa Monica Park

Canon at Santa Monica Park

California Pizza Kitchen

California Pizza Kitchen

Information

Information

Alcatraz Island San Francisco

Alcatraz Island San Francisco

Atlantic Ave In Long Beach California

Atlantic Ave In Long Beach California

Trending Now